You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Patika Futbolli - M2001 the first indoor - 286 blue

35,00€
  • Brendi: Memoris
  • Kodi: 8605005707439
  • Disponueshmëria: Në Stok

Opcionet


Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.

Brendi                    Memoris

Barkodi                  8605005707439

Ngjyra                    e Kalter

Shputa                    Gome

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA