You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Patika Futbolli - 02002 - Dominate - 006 White - Navy

39,00€
  • Brendi: Memoris
  • Kodi: 8605005709365
  • Disponueshmëria: Në Stok

Opcionet


Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.

Brendi                        Memoris

Kodi                            8605005709365

Ngjyra                        E Bardhe

Shputa                       Gome

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA