You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Patika Futbolli - M2201 - The first turf - 107 - Navy

31,00€
  • Brendi: Memoris
  • Kodi: 8605005707217
  • Disponueshmëria: Në Stok

Opcionet


Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.

Brendi                Memoris

Kodi                    8605005707217

Ngjyra            e kaltert

Shputa            gome

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA