You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Patika futbolli - M2003 Magic - 130 Red - Royal

34,00€
  • Brendi: Memoris
  • Kodi: 8605005709631
  • Disponueshmëria: Në Stok

Opcionet


Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.

Brendi                    Memoris

Kodi                        8605005709631

Ngjyra                e kuqe

Shputa                gome

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA