You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Doreza dyanesore per maqina MDN

32,00€
  • Brendi: Toorx
  • Kodi: 8029975999258
  • Disponueshmëria: Nuk ka në stok

Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.

Doreza e dyfishtë ka një dorezë uretani.

Është bërë nga materiali me cilësi të lartë që siguron forcë dhe qëndrueshmëri.

Ideale për ata që duan të kryejnë tërheqje me rezultate optimale.

Për përdorim me një multi-stacion të drejtuar nga kabllo.

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA