You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Maqina Multifun. per ushtrime MSX-70

1.000,00€
  • Brendi: Toorx
  • Kodi: 8029975993072
  • Disponueshmëria: Nuk ka në stok

Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.

Brendi: Toorx

Kodi: 8029975993072


- Pesha e pajisjes: 185KG

- Dimensionet: 19 x 52 x 194cm

- Pesha maksimale e rekomanduar 125KG

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA