You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Mbrojtese per gjunje dhe bryla 1001643

16,00€
  • Kodi: 4050682011326
  • Disponueshmëria: Në Stok

Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.

Set bazë për fëmijë, i përshtatshëm për grupmoshat 4-8 vjet, i ambalazhuar në rrjetë, tapa plastike rezistente ndaj goditjeve, rreshtim 10mm / 2mm shkumë me shtresë najloni / PVC

Shkruaj koment

    1           5
Captcha