You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Goma e jashtme SP 26x2.2 CONTINENTAL RACE KING SW black/black Skin kevlar

40,00€
  • Kodi: 4019238797541
  • Disponueshmëria: Në Stok

Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.

- Modeli: Continental Race King ShieldWall

- Pa tel në skajin e gomës / mund të paloset (e palosshme)

- Dimensionet: 55 - 559 || 26" | 26 x 2.20

- Presioni i rekomanduar: 43 psi / 3 bar

- Presioni maksimal: 58 psi / 4 bar

- Pesha: 670g

- 3 shtresa / gjithsej 180 tpi

- Kompleksi PureGrip

- Sistemi ShieldWall

- Gati pa tuba

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA