You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Goma e jashtme 27.5x2.0 CONTINENTAL DOUBLE FIGHTER II black/black

24,00€
  • Kodi: 401923870987
  • Disponueshmëria: Në Stok

Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.

Double Fighter II e kthen një biçikletë të shkathët për të gjithë terrenin në një vrapim të shkathët në qytet.


Goma rrotullohet lehtësisht në asfalt. Dorezat e jashtme të ekspozuara kafshojnë fort në zhavorr të mprehtë dhe në shtigjet e parkut. 


Double Fighter III ofron një mbështjellje të qëndrueshme dhe shkallë të qëndrueshme për çiklistët sportivë të kohës së lirë.

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA