You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Goma per pilates BB-2001 2,6mm HEAVY blue

6,50€
  • Brendi: Body Sculpture
  • Kodi: 715280716786
  • Disponueshmëria: Në Stok

Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.

Gjatësia: 300 cm

Përmasat: 9 x 4.6 x 2.6 mm

Materiali: TPR

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA