You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Banka e Pjert BSB-500YDB

83,00€
  • Brendi: Body Sculpture
  • Kodi: 0860504490251
  • Disponueshmëria: Në Stok

Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.

Brendi: Body Sculpture 

Kodi: 0860504490251


I përshtatshëm për të gjitha llojet e ushtrimeve, ushtrime me shtangë dore dhe pesha me dy duar.

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA