You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Pedale MTB ALU 9/16" FP-963

9,00€
  • Kodi: 8605006511059
  • Disponueshmëria: Në Stok

Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.

Kodi: 8605006511059

Modeli: FP-963

Për: MTB / BMX

Fije: 9/16x20T

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA