You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Plaka per DISK DS-10 Shimano

5,50€
  • Brendi: Shimano
  • Kodi: 4719708008091
  • Disponueshmëria: Në Stok

Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.

E përputhshme: Shimano Deore M515, M515-M, M515-LA, M525, M515-LA-M, M465, M475, M495, Nexave C501, C601, RST D-Power

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA