You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Reketa pingpongu - Timo Boll Gold

60,00€
  • Kodi: 4001078850210
  • Disponueshmëria: Në Stok

Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.

Brendi: Butterfly

Kodi: 4001078850210


o    Teh i fortë me 5 shtresa me një dorezë tërheqëse në formë anatomike.

o    Flutur e kuqe dhe e zezë gome e miratuar nga Pan Asia ITTF me sfungjer 1.5 mm.

o    Rrotullimi dhe shpejtësia e mirë.

o    Shirit mbrojtës për buzë.

o    Etiketa e përparme tërheqëse me Timo Boll.

o    Miratuar nga Timo Boll.

o    Shpejtësia: 70, Rrotullimi: 70, Kontrolli: 90.

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA