You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Reketa pingpongu / TIMO BOLL Bronze

35,00€
  • Kodi: 4001078850111
  • Disponueshmëria: Në Stok

Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.

Brendi: Butterfly

Kodi: 4001078850111


o   Teh me 5 shtresa me një dorezë në formë të ndezur

o   Flutur e kuqe dhe e zezë gome e miratuar nga Adoy ITTF me sfungjer 1,5 mm

o   Shkop i mirë kontrolli për fillestarët

o   Shirit mbrojtës i skajit

o   Tkurr mbështjellë

o   Etiketë e varur për shfaqje të lehtë

o   Shfaq paketimin përpara dhe mbrapa

o   Etiketa e përparme tërheqëse me Timo Boll

o   Miratuar nga Timo Boll

o   Shpejtësia 40, rrotullimi 40, Kontrolli 100

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA