You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Reketa pingpongu / Butterfly TA / X3

60,00€
  • Kodi: 4001078850821
  • Disponueshmëria: Në Stok

Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.

Brendi: Butterfly

Kodi: 4001078850821


Tiago Apolonia TAX3 përmban një teh të fortë me 5 shtresa me një dorezë tërheqëse dhe të rehatshme në formë anatomike.

Kjo e kombinuar me gomën "Butterfly", të miratuar nga ITTF, "Pan Asia" kuqezi dhe kuq me sfungjer 1.5 mm siguron një shkop që ofron kontroll dhe centrifugim të mirë.

Për mbrojtje të shtuar, skaji i shkopit mbrohet nga shiriti i buzës së fluturës.

Përfundimi Ergo Grip aplikohet në dorezë që do të thotë se të gjitha skajet janë të lëmuara dhe të rrumbullakosura në mënyrë që shkopi të ndihet më rehat në dorën e lojtarëve. 


Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA