You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Topa pingpongu plastic / R40+ ITTF

3,80€
  • Kodi: 4906901203198
  • Disponueshmëria: Në Stok

Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.

Brendi: Butterfly

Kodi: 4906901203198o   Prodhuar nën kontroll më të rreptë të cilësisë

o   Top plastik me 3 yje

o   ITTF i miratuar

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA