You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Tabela Pikado Master Choice 3

70,00€
  • Brendi: Harrows
  • Kodi: 5017626012718
  • Disponueshmëria: Nuk ka në stok

Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.

·         Tabelë me shigjetë me cilësi të lartë e mundësuar nga përshtatësi AC

·         Gama e gjerë e lojërave dhe variacioneve

·         2 ekrane të rregullta LED dhe 2 ekrane kriketi

·         I përshtatshëm për deri në 8 lojtarë

·         Ju mund të luani kundër tabelës - 5 nivele të ndryshme

·         Modaliteti i gjumit aktivizohet pas 10 minutash pasiviteti

·         Niveli i vështirësisë mund të vendoset për çdo lojë

·         Vjen me shigjeta me majë të butë

·         Efektet zanore (cilësimet e volumit)

·         Numri i lojtarëve:  1 – 8 

·         Numri i lojërave:  27

·         Numri i variacioneve:  202

·         Numri i shfaqjeve:  2 (pika) + 2 (kriket)

·         Numri i shigjetave në paketë:  12

·         Diametri i tabelës:  35 cm

·         Furnizimi me energji elektrike:  përshtatës AC

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA