You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

BIÇIKLETA KDS-2750-V 20" BLK/ RED / Bisan

196,00€ 230,00€
  • Brendi: Bisan
  • Kodi: 000275V203804
  • Disponueshmëria: Në Stok

Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.

Madhësia e rrotës: 20"

Korniza: Çelik / Çelik

Rima: ALLOY, SINGLE FLOOR/SINGLE WALL

Goma: Mitas/CST

Piruni: SUNRUN (3X7)

Kushineta e pirunit: Mozo

Zinxhiri: KMC

Dhëmbëzori i përparëm: SUNRUN

Dhëmbëzori i pasëm: SUNRUN

Tubi drejtues: Çelik/Çelik (24-34-42T)

Timoni: Çelik/Çelik

Pesha: 12.6

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA