You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Bishta - CLICK STANDARD BLACK

5,00€
  • Brendi: Harrows
  • Kodi: 5017626012619
  • Disponueshmëria: Në Stok

Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.

I ndërtuar nga një material i ri dhe unik Polycarbonate, ky bosht lejon fluturimin Clic të rrotullohet 360° që ndihmon në eliminimin e daljeve të kërcimit, por gjithashtu lejon grupim më të afërt dhe rezultate më të larta. Konstruksioni është projektuar për t'i dhënë këtij boshti 17° shkallë përkuljeje gjatësore për të reduktuar devijimet.

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA