You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Bishta per pikado CLIC SLIM - Harrows

5,00€
  • Brendi: Harrows
  • Kodi: 5017626012589
  • Disponueshmëria: Në Stok

Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.

• Fluturimet nuk do të hiqen gjatë lojës
• Fluturimet rrotullohen nëse shigjeta vijuese krijon kontakt
• Prodhuar nga materiale super të forta moderne
• Fluturimi dhe boshti peshojnë njësoj si sistemi tradicional
• Boshtet janë të disponueshme në gjatësi të mesme, mesatare dhe të shkurtra në të hollë & Forma standard

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA