You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Bishta per pikado DIMPLEX AQUA-JADE / Harrows

1,80€
  • Brendi: Harrows
  • Kodi: 5017626010684
  • Disponueshmëria: Në Stok

Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.

Seti përmban 3 boshte shigjetash.

Gjatësia: E mesme ose e shkurtër.

Ngjyra: Jade (ujore)

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA