You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Bishta per pikado - DIMPLEX BLACK / Harrows

1,80€
  • Brendi: Harrows
  • Kodi: 5017626031078
  • Disponueshmëria: Në Stok

Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.

Kodi: 5017626031078

Brendi: Harrows

Me turbulatorë për rritje të rrjedhës së ajrit dhe fluturim optimal.

Seti përmban 3 boshte shigjetash.

Ngjyra: E zezë

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA