You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Bishta per pikado - DIMPLEX WHITE / Harrows

1,80€
  • Brendi: Harrows
  • Kodi: 5017626031115
  • Disponueshmëria: Në Stok

Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.

Kodi: 5017626031115

Brendi: Harrows

Ngjyra: e Bardhë

- Gropat nxisin një shtresë stabilizuese ajri rreth boshtit
- Zvogëlon tërheqjen dhe rrit ngritjen

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA