You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Click "O" rings / Harrows

0,10€
  • Brendi: Harrows
  • Kodi: 4712013383242
  • Disponueshmëria: Në Stok

Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.

Harrows Dart Shaft O Rings – Unazat 'O' janë një nga aksesorët më të rëndësishëm të shigjetave. Tradicionalisht, boshtet metalike të bashkangjitura në fuçi metalike funksionojnë në mënyrë të bezdisshme gjatë lojës. Unaza e gomës 'O' e eliminon këtë problem dhe e mban lojtarin të përqendruar në fitoren e lojës.

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA