You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Flutra TRIPACK SUPERGRIP / Harrows

3,00€
  • Brendi: Harrows
  • Kodi: 5017626013630
  • Disponueshmëria: Në Stok

Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.

Fluturimet  Supergrip  përmbajnë një zonë qendrore 10 mm të gjerë që jo vetëm që siguron një kapje të jashtëzakonshme fluturimi/boshti, por gjithashtu siguron forcë të mahnitshme të bërthamës, duke siguruar një jetë të gjatë shërbimi. Seti përbëhet nga shigjeta të  tre ngjyrave të ndryshme  (me 3 shigjeta për çdo variant ngjyrash).

Përshkrimi teknik:

-Seria Supergrip

-Fluturime 100 mikronësh

-3 x 3 variante ngjyrash

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA