You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Flutura TRIPACK RETINA / Harrows

3,00€
  • Brendi: Harrows
  • Kodi: 5017626013616
  • Disponueshmëria: Në Stok

Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.

Brendi: Harrows
Kodi: 5017626013616

Ngjyra e fluturave: Blu, E kuqe, Transparente

Forma e Fluturave: Standard 6
Materiali i fluturave: 100 Micron


Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA