You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Top Volejbolli / Spalding - EXREME PRO

18,00€
  • Brendi: Spalding
  • Kodi: 29321721982
  • Disponueshmëria: Në Stok

Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.
  • E përkryer për lojëra të brendshme dhe të jashtme
  • Prodhuar me makinë të qepur
  • Mbulesë TPE e veshur me shkumë, me prekje të butë
  • Madhësia dhe pesha zyrtare

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA