You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Flutura / Harrows - TRIPACK CARBON

3,00€
  • Brendi: Harrows
  • Kodi: 5017626013647
  • Disponueshmëria: Në Stok

Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.

Brendi: Harrows
Kodi: 5017626013647


Set me 9 flutura Harrows

Seria e karbonit

Fluturime 100 mikronësh

3 x 3 variante ngjyrash

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA