You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Flutura pikado / Harrows - Click Red

6,00€
  • Brendi: Harrows
  • Kodi: 5017626023578
  • Disponueshmëria: Në Stok

Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.

Brendi: Harrows
Kodi: 5017626023578

Ngjyra: e Kuqe

Forma e fluturave: Standarde

Materiali: 100 Micron

 

Prodhuar me me materiale super të forta modern

Fluturimet nuk do të hiqen gjatë lojës

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA