You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Harrows - SOFTIP NOBLE (18gr dhe 20gr)

80,00€
  • Brendi: Harrows
  • Kodi: 5017626025596
  • Disponueshmëria: Në Stok

Opcionet


Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.

Brendi: Harrows
Kodi: 5017626025596

Fuçi tungsteni: 90%.

Boshte karboni supergrip dhe pendë fisnike

Finiturë e zezë, argjendi dhe ari

Përpara me konik dhe mbrapa me unazë

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA