You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Harrows - Softip Black Arrow (14gr dhe 16 gr)

12,00€
  • Brendi: Harrows
  • Kodi: 5017626013227
  • Disponueshmëria: Në Stok

Opcionet


Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.

Brendi: Harrows
Kodi: 5017626013227

Diametri: 7.9 mm

Gjatësia: 46mm

Pesha: 14gr dhe 16gr

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA