You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Harrows - PRO MATCHPLAY

65,00€
  • Brendi: Harrows
  • Kodi: 5017626009688
  • Disponueshmëria: Në Stok

Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.

Harrows Pro Match Play Dartboard është prodhuar sipas Specifikimeve të Turneut Ndërkombëtar. Është një pllakë me densitet të lartë e cila përmban ndarës të telave me thikë dhe një unazë me numër të ulët shkëlqimi.


Brendi: Harrows

Kodi: 5017626009688

Densitet i lartë

Pa kapëse

Unaza numerike me shkëlqim të ulët

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA