You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Adidas - Majica boksi A127 - L

28,00€
  • Brendi: Adidas
  • Kodi: 3662513081005
  • Disponueshmëria: Në Stok

Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.

Brendi: Adidas

Kodi: 3662513081005

Materiali: Poliester
Teknologjia Adidas Climacool

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA