You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Alpina DIAMOND 2.0 W White Violet

57,00€
  • Brendi: Alpina
  • Kodi: 3838432826786
  • Disponueshmëria: Në Stok

Opcionet


Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.

Diamond 2.0 është këpucët perfekte për tre sezone për ditët e pranverës, vjeshtës dhe verës, shumë komode dhe të lehta. 


Brendi: Alpina

Kodi: 3838432826786

Pesha: 370gr

Numrat:36,37,39,42,43

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA