You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Top basketbolli / TF Gold nr.7 - 76-857Z

45,00€
  • Brendi: Spalding
  • Kodi: 689344405179
  • Disponueshmëria: Në Stok

Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.

Brendi: Spalding

Kodi: 689344405179

Madhësia: 7

Materiali: Lëkurë


Specifikat:

·         Projektuar për lojëra të brendshme dhe të jashtme

·         Ndjenja ngjitëse përmirëson përshtatjen, kapjen dhe hedhjen

·         Menaxhimi i avancuar i lagështisë

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA