You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Çantë shpine / SCOTT PERFORM EVO HY 10 light grey-dark shadow grey

79,00€
  • Brendi: Scott
  • Kodi: 7613368433057
  • Disponueshmëria: Në Stok

Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.

Brendi: Scott

Kodi: 7613368433057

Pesha: 750 g

Materiali: Shell Fabric: 100% Polyamide; Lining: 100% Polyester

Dimenzionet: 51 x 32 x 12 cm

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA