You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Çantë shpine / SCOTT PERFORM EVO HY 16 sulphur yellow 19

105,00€
  • Brendi: Scott
  • Kodi: 7613368433064
  • Disponueshmëria: Në Stok

Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.

Brendi: Scott

Kodi: 7613368433064

Pesha:  750g (pa fshikëzën), 880g (përfshirë fshikëzën)

Materiali:  100D Nylon Mini Shadow, 100D Nylon Velocity

Dimensionet: 51 x 32 x 12 cm

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA