You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Mbrojtëse për dhëmbe / Dosmai - KO-380

5,50€
  • Brendi: Dosmai
  • Kodi: 8680034380006
  • Disponueshmëria: Në Stok

Opcionet


Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.

Në qoftë se vendoset në një gotë me ujë të nxehtë për 1-2 sekonda dhe vendoset në dhëmbë në mënyrë të shtrënguar, mbrotjësja për dhëmbë do të merr formën e dhëmbëve tuaj.

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA