You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Fokuser me gishta / Dosmai, e kuqe dhe e zezë

28,00€
  • Brendi: Dosmai
  • Kodi: 8680034301452
  • Disponueshmëria: Në Stok

Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.

Brendi: Dosmai

Kodi: 8680034301452

Ngjyra: e kuqe dhe e zezë

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA