You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Traka për vrapim / NordicTrack - NTL15421-INT - EXP - 10i

2.200,00€
  • Brendi: NordicTrack
  • Kodi: 43619661712
  • Disponueshmëria: Në Stok

Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.

Dimensionet: 210 x 89,5 x 151cm

Dimensionet në formë të palosur: 110 x 99 x 181cm

Pesha maksimale e përdoruesit: 136kg

Pesha e produktit: 100kg

Pjerrësia: -3 / 0 – 12% (Kontrollet OneTouch™)

Zona e vrapimit: 51 x 152cm

Dizajni i panelit: Ekran me prekje 10inç, me ngjyrë të plota

Fuqia motorike: 3.5 CHP Plus Motor

Shpejtësia maksimale (Km/h): 25km/h


Ifit: Trajnerët e Ifit përdorin kontrollet e shpejtësisë dhe të pjerrësisë për të rregulluar pjerrësinë, rënien dhe shpejtësinë e makinës suaj në kohë reale.

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA