You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Crosstrainer / NordicTrack - Commercial 9.9

1.999,00€
  • Brendi: NordicTrack
  • Kodi: 43619485622
  • Disponueshmëria: Në Stok

Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.

Detajet:

o   Ekran me ngjyra 7" me prekje

o   Aplikacioni iFit

o   Pjerrësia e rregullueshme nga 0 - 20 përqind

o   Mbajtës uji i përfshirë

o   Dy altoparlantë Bluetooth

o   Pesha maksimale e rekomanduar: 159kg

o   Dimensionet: 173 cm x 47 cm x 174 cm

Informacion teknik:

o   Sistemi i frenimit: frena magnetike e rregullueshme me dorë

o   Masa e bilancit sipas prodhuesit: 11 kg

o   Gjatësia e hapit: 45 - 48 cm

Kompjuter / Ekrani:

o   Nivelet e rezistencës : 22

o   Ekrani: kohëzgjatja, distanca, shpejtësia, vat, RPM ,

o   Shfaqja e profileve të ushtrimeve nëpërmjet LED

Karakteristikat:

o   Matja e rrahjeve të zemrës

o   Furnizimi me energji elektrike: përshtatës elektrik

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA