You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Crosstrainer / NordicTrack C - 5.5 - Elliptical

1.199,00€
  • Brendi: NordicTrack
  • Kodi: 43619332964
  • Disponueshmëria: Në Stok

Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.

Gjatësia e hapit

18 inç manual - Hap i rregullueshëm

Rrota

Deri në 7Kg në mënyrë efektive

Rregullimi i rampës

Rampë manuale dhe e rregullueshme me 5 pozicione

Ekrani i konsolës

Ekran 5 inç me ndriçim të pasëm

Lidhshmëria / Aplikacioni

iFit

Argëtim

Dy altoparlantë 2 inç

Karakteristikat e integruara

Mbajtëse tabletash, mbajtëse për shishe uji

Nivelet e Rezistencës

20 Nivele të Rezistencës Dixhitale

Matja e HR

Monitor i rrahjeve të zemrës me pulse EKG

Pesha maksimale e rekomanduar e përdoruesit

125 kg

Pedalet

Pedale me përmasa të mëdha, me jastëk

Stërvitje

20 aplikacione për stërvitje

Pesha e produktit

79 kg

Pesha në kuti

93 kg

Dimensionet e montuara

169 x 63 x 169cm

Dimensionet e kutisë

178 x 37 x 77cm

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA