You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Rowing Carbon / Pro-form - R10 PFRW98920-INT

1.299,00€
  • Brendi: Proform
  • Kodi: 43619109696
  • Disponueshmëria: Në Stok

Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.

Me makinën e vozitjes -  ProForm Carbon R10, stërvitja e fitnesit në shtëpi është më argëtuese.

o   Ekran inteligjent HD 10 inç

o   iFit

o   Dy altoparlantë të integruar 2 inç

o   Pedale rrotulluese me përmasa të mëdha me rripa najloni të rregullueshëm

o   24 nivele rezistence të rregullueshme dixhitale (Rezistencë e shpejtë)

o   Teknologjia e pulsit aktiv

o   Rrotulla transporti në pjesën e përparme

o   Dizajn i kursimit të hapësirës

o   Ulësja në formë ergonomike

o   Këndi i rregullueshëm i kllapave

o   Doreza me prekje të buta

o   Pesha maksimale e përdoruesit: 114 kg

o   Dimensionet: 221 cm x 56 cm x 115 cm

 

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA