You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Vault / NordicTrack - NTB15019-INT

2.855,00€
  • Brendi: NordicTrack
  • Kodi: 43619727913
  • Disponueshmëria: Në Stok

Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.

Një nga produktet më befasuese dhe inovative në treg, NordicTrack me produktin Vault sjell trajnimin interaktiv në një nivel të ri. Asnjëherë më parë një paketë kaq e plotë nuk ka ardhur në një dizajn të bukur dhe të hijshëm.


Informacionet kryesore:

o   Ekran me prekje 32", me cilësi të lartë

o   Stërvitje pa kufi me iFit duke përfshirë ushtrimet fizike, Jogën, Pilates dhe HIIT

o   iFit Family

o   Sipërfaqja e pasqyrës: 61 x 152 cm

o   Pasqyrë reflektuese rrotulluese 24" x 60".

o   Dy altoparlantë: 3" Bluetooth

o   Dollap për ruajtjen e aksesorëve stërvitor me rafte të rregullueshëm

o   Dimensionet: 61 cm x 36 cm x 185 cm

o   Përfshihen: dyshek stërvitjeje, 2 blloqe për yoga, 3 shirita për rezistence të lehtë, 3 shirita për rezistence të rënda, 6 palë pesha dore (2-13 kg), 2 kambanë (9kg/20lb & 13kg/30lb) dhe një leckë pastrimi

o   Peshat e dorës: 2kg/5lb, 4,5kg/10lb, 7kg/15lb, 9kg/20lb, 11kg/25lb, 13kg/30lb

o   Shiritat për rezistencë të rëndë për vithet dhe kofshët: 9kg/20lb, 13kg/30lb, 22,5kg/50lb

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA