You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Vault set me aksesorë / NordicTrack - NTMAK21

1.280,00€
  • Brendi: NordicTrack
  • Kodi: 110009227
  • Disponueshmëria: Në Stok

Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.

Një bibliotekë trajnimi e klasit botëror me më shumë se 600 rutina të ndryshme me trajnerët tuaj të preferuar është në dispozicion për ju përmes ekranit interaktiv HD 31,5 inç me prekje të iFit.

Reagime të shpejta vizuale përmes një pasqyre të qartë 61,5 inç të gjerë, duke ju lejuar të imitoni formën e trainerit tuaj iFIT për një stërvitje më efikase.

 

Informacionet:

 

iFit

Ekran me prekje me ngjyra të plota 31,5 inç

Trajnimi personal në shtëpi dhe trajnimi i formave

Rafte modulare

61 x 152 cm Ekran reflektues

Altoparlantë të dyfishtë Bluetooth 3".

Kabineti i ruajtjes së ushtrimeve të lehta

6 palë gome katrore 5,10,15,20,25,30 lbs

2 Kettlebell: 20 dhe 30 lb

3 breza lakore të rezistencës

1 dyshek për joga

2 blloqe për yoga

3 pesha të rëndë - 20 lb, 30 lb, 50 lb

1 Peshqir pastrues me mikrofibër

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA