You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

ProForm VUE / PFB14820 - INT

2.380,00€
  • Brendi: Proform
  • Kodi: 0043619265583
  • Disponueshmëria: Në Stok

Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.

Është një pasqyrë e hijshme, kompakte dhe e dizajnuar në mënyrë elegante me një ekran me prekje HD që ju lejon të përdorni qindra stërvitje në aplikacionin iFit. Gjatë stërvitjes ju keni konfigurimin tuaj të ushtrimeve gjithmonë në pamje në pasqyrë dhe rrjedhimisht kontrollin e plotë.

 

Informacionet:

Proform Mirror ka ekran të integruar 21,5” me ekran me prekje HD me ngjyra të plota

Pasqyrë rrotulluese dhe tabletë e integruar

Dimensionet: 53 cm x 60 cm x 178 cm

61 x 152 cm Ekran reflektues

iFit®

Altoparlantë të dyfishtë 3 inç të pajtueshëm me iPod

Tonifikoni me lehtësi muskujt e trupit tuaj

E përputhshme me kufjet BLE

Ofron përvojën më të madhe të shikimit

Ofron Trajnim Personal në Shtëpi dhe Trajnim Formash

Teknologjia ActivePulse™

Magazinimi i aksesorëve në anën e pasme

Ushtrimet e ofruara: stërvitje forcash, stërvitje reflektuese, stërvitje HIIT, joga, shtrirje dhe shumë më tepër!

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA