You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Biçikletë Scott Contessa Active 40 / purple - 22

930,00€
  • Brendi: Scott
  • Kodi: 7615523322022
  • Disponueshmëria: Në Stok

Opcionet


Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.

Madhësia e rrotës / Numri i marsheve: 29”/ 2 x 9

Rami: Seria Contessa Active 700/900 / gypi i personalizuar aliazh 6061 / old 135 mm / BSA73 / Rrugëzim i brendshëm i kabllove me ndërrim të brendshëm / varëse e ndërrueshme

Piruni: Suntour XCT30-HLO / Hyd. Mbyllje / travel 100 mm

Mbajtës i pirunit: Syncros OE Press Fit / 1 1/8" / OD 50 mm / ID 44 mm

Ndërruesi i pasëm: Shimano Altus RD-M2000 / 18 shpejtësi

Ndërruesi i përparëm: Shimano FD-M2020-TS / 31.8 mm

Ndërruesit e shpejtësisë: Shimano SL-M2010 / R-fire plus / 2 way release / w/gear indicator

Dorëzat e frenave: Tektro HDM276 / Hydr. Disku / Tektro / 6 bulona / F&R 160 mm

Kushineta / boshti i dhëmbëzorëve të përparëm: Shimano BB-MT500

Timoni: Syncros 3.0 / 680mm / e zezë / 31.8mm / 12mm ngritje/ 9° BS/Syncros Women Pro Grip

Shtylla e timonit: Syncros 3.0 / 7° / E zezë

Pedalet: Feimin FP-873-ZU

Ulësja: Syncros 3.0

Shtylla e ulëses: Syncros Savona 2.5 V-Concept

Shtëpiza e osit të përparëm dhe pasëm:Disk Formula DC-19 FQR/Formula DC-25 8s RQR Disc

Zinxhiri: KMC X9

Rrethi i rrotës: Syncros X-20 Disc / 32H / e zezë

Gomat: Kenda Booster / 2.4" / 30TPI

Pesha: 14.3 kg

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA