You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Këpucë për skijim për femra / Dalbello - W DS MX 80 GW opal blue - opal blue - 21

175,00€
  • Brendi: Dalbello
  • Kodi: 8050440154209
  • Disponueshmëria: Në Stok

Opcionet


Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.

S MX 80 W GW është projektuar për femra skiatore rekreative dhe fillestare deri tek ato të ndërmjetme.

Pesha : 1765 g

Indeksi fleksibil : 80

Kategoria : ekstra e gjerë

Materiali : DB Hyperlite/ DB Hyperlite

Teknologji : GripWalk

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA