You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Këpucë për skijim / Dalbello - BOSS 110 black trans - black - 20

275,00€
  • Brendi: Dalbello
  • Kodi: 8050440143425
  • Disponueshmëria: Në Stok

Opcionet


Per blerjet mbi 200 euro ne Shqiperi dhe Maqedoni te Veriut na kontaktoni ne ndonjerin prej numrave: +38349419920 ose +38349670940.

KEPUCE DBL BOSS 110 black trans-black 20  BOSS 110 përmban një përshtatje të lehtë 103 mm të fundit.

Arkitekturë Cabrio 3-pjesëshe, Teknologji Contour 4 Fit

Astarja me cilësi të lartë Instant Fit Performance mund të formohet termikisht pas vetëm disa minutash ngrohje për një depërtim të menjëhershëm opsional.

Fleksibiliteti : 110

Kategoria : e gjerë

Materiali : PU/PU/PU

Shkruaj koment

    1           5
Captcha

PRODUKTE TJERA